Rodzaje dostaw


Przesyłka Poczty Polskiej to najbardziej znany rodzaj dostaw, który oferujemy. Przeznaczony jest głównie do prenumeraty czasopism i książek, które można umieścić w kopercie; możesz także z niego skorzystać dla dużych przesyłek.
Termin otrzymania Twojej paczki to 3 do 7 dni roboczych.
Poczta Polska jest jednym z rodzajów dostaw, którego używamy dla przesyłek zagranicznych do krajów Unii Europejskiej i poza nią. Skontaktuj się z nami przed dokonaniem zakupów z zagranicy.


Korzystamy z Bliskiejpaczki oraz Sendit ? kompleksowych narzędzi do obsługi paczek dla największych przewoźników w kraju i zagranicą. Dzięki temu Twoja przesyłka szybko i pewnie dotrze do Ciebie już na drugi dzień od jej nadania. Paczki w tym rodzaju dostawy są transportowane ?od drzwi do drzwi?.


Siłą Paczkomatów jest przede wszystkim szybkość i wygoda działania. Maszyny zlokalizowane są w bliskim sąsiedztwie osiedli, węzłów komunikacyjnych oraz sklepów i czynne są 24/7, dzięki czemu możesz łatwo odbierać paczki podczas wieczornego spaceru, podróży do pracy lub przy okazji załatwiania innych spraw. Aż 98% przesyłek trafia do odbiorców już następnego dnia.


Zapytaj o darmową wysyłkę
Ten rodzaj wysyłki jest realizowany na specjalnych warunkach. Każdy, kto z powodu podeszłego wieku lub innej niemocy, czy przeciwności losu nie jest w stanie zapłacić za przesyłkę, otrzyma zamówione pozycje bezpłatnie, jeśli:

a) wyśle wiadomość e-mali przez formularz kontaktowy (zaznaczając Sklep w Kategorii tematu) opisując swoją sytuację życiową,
lub
b) wykona połączenie telefoniczne pod numer telefonu komórkowego (+48) 660165658 i przedstawi swoją sytuację życiową.

Każda taka osoba jest zachęcana, aby stała się regularnym prenumeratorem czasopisma Sztandar Biblijny.