Formy płatności


Za pobraniem
W naszym sklepie nie musisz płacić za swoje zamówienie przy jego składaniu. Możesz zrobić to dopiero przy odbiorze. Za towar zapłacisz dostawcy, który przyjedzie z zakupionymi przez Ciebie pozycjami. Kurier lub przedstawiciel Poczty Polskiej przyjmie płatności gotówką oraz kartami płatniczymi.


Korzystamy z Przelewy24 – pośrednika w płatnościach internetowych, dzięki któremu cały proces przebiega szybko i bezpiecznie. Przelewy24 obsługuje wiele banków w Polsce. Jeśli wybierzesz przelew on-line, swój bank wskażesz w kolejnym kroku dokonywania płatności. Następnie zostaniesz przeniesiony na stronę logowania do swojego konta, by zweryfikować dane i dokończyć płatność.
Przelewy24 udostępnia również tzw. OneClick Buy, czyli „płatność jednym kliknięciem” – na podany przez Ciebie adres e-mail wysyłamy bezpośredni link do płatności.


Zapłać za zakupy szybko i wygodnie swoim telefonem za pomocą płatności mobilnych BLIK. Ta metoda pozwoli Ci pominąć takie kroki jak wpisywanie danych karty płatniczej czy logowanie do swojego konta bankowego. W telefonie, podczas finalizowania zamówienia, powinna być włączona aplikacja Twojego banku. Gdy wybierzesz ten sposób, poprosimy Cię o wpisanie kodu BLIK. Następnie potwierdź płatność w aplikacji.


Jeśli wybierzesz płatność kartą*, poprosimy Cię o jej dane podczas składania zamówienia. Po zaakceptowaniu danych płatności zamówienie zostanie opłacone środkami z karty.


Zakupy opłacisz również przy użyciu portfeli elektronicznych Apple Pay i Google Pay, a także PayPal i SkyCash. Dzięki temu nie musisz wpisywać za każdym razem danych z karty płatniczej. Wystarczy jedno kliknięcie, aby sfinalizować transakcję.

* Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068