Zwroty i reklamacje


1. Zwroty
Możesz skorzystać z opcji zwrotu towaru zakupionego w Sklepie epifania.pl. Zwrot następuje na podstawie poniższych warunków:

a) należy przedstawić dowód zakupu towaru: paragon lub fakturę.
b) towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania; musi być w pełni wartościowy, kompletny i oryginalnie zapakowany. Wszystko po to, by można go odsprzedać w przyszłości.

2. Prawo odstąpienia od umowy
Masz także prawo do odstąpienia od umowy (zakupów).
Jeśli nie jesteś zadowolony z towaru, możesz skorzystać z prawa do odstąpienia od zakupów dokonywanych na odległość w ciągu 14 dni od daty dostawy. Wystarczy, że uzupełnisz formularz odstąpienia od umowy, a towar nie nosi śladów użytkowania.

Jak zwrócić towar zakupiony w Sklepie epifania.pl?
Musisz samodzielnie zorganizować wysyłkę i ponieść jej koszty. Zwrot Twojej płatności zostanie dokonany taką samą formą jaka została wykorzystana podczas składania zamówienia. Jeżeli zamówienie zostało opłacone przy odbiorze, zwrot nastąpi na podstawie prawidłowo wypełnionego formularza zwrotu, który możesz pobrać tutaj.

3. Reklamacje
Jesteśmy zobowiązani dostarczyć Ci Towary niewadliwe. W przypadku, gdy
dostarczony Towar okaże się jednak wadliwy (niezgodny z umową), masz prawo złożyć
reklamację wraz ze wskazaniem żądania:

a) obniżenia ceny lub odstąpienia od umowy,
b) wymiany Towaru na wolny od wad albo usunięcia wady.

Jak zwrócić reklamowany towar zakupiony w Sklepie epifania.pl?
Musisz samodzielnie zorganizować wysyłkę, a my zwrócimy ci jej koszty. Po rozpatrzeniu reklamacji, jeśli będzie ona zasadna, Twoja płatność zostanie dokonana taką samą formą jaka została wykorzystana podczas składania zamówienia. Jeżeli zamówienie zostało opłacone przy odbiorze, zwrot nastąpi na podstawie prawidłowo wypełnionego formularza zwrotu, który możesz pobrać tutaj.